Вихованець Юнацького Корпусу м.Київ посів 1 місце у конкурсі “Метання умовної гранати” у змаганні “Честь та звитяга”.
7 лютого у сесійній залі КМДА урочисто нагородили юних патріотів, які перемогли у міському військово-спортивному національно-патріотичному конкурсі «Честь та звитяга», присвяченому 100-річчю бою під Крутами. Змагалися у ньому 35 команд та понад 500 учасників з освітніх закладів столиці.
У змаганнях, які проходили у приміщенні СК НПУ ім. М.П. Драгоманова, вперше прийняла участь команда Центру національно-патріотичного виховання «Азовець», учасниками якої стали — Якорь, Крук, Вікінг, Плюс, Доні, Таракан, Троя, Лис, Карась, Ягуар та Август. Юні Азовці вийшли у півфінал та вибороли 4 місце серед 33 команд у перетягуванні канату, а найкращим у конкурсі «Метання умовної гранати» став вихованець Азовця з позивним «Карась», який посів перше місце з цієї дисципліни.
Співорганізаторами змагань та церемонії нагородження стали: ГО «Юнацький корпус», ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО», Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою та Київський міський військовий комісаріат.
Юнацький Корпус дякує всім учасникам команди за високі результати, проявлені під час змагань. Ми пишаємося вами, адже саме ви на міському рівні показали всім, що юнкори— це команда гідних суперників та переможців! За вами майбутнє Великої України!