Що таке Юнацький Корпус?

Це національно-патріотична організація, яка починаючи з 2015 року впроваджує та успішно реалізовує по всій Україні абсолютно нову систему національно-патріотичного виховання, що спирається на досвід фахових педагогів і спеціалістів по роботі з дітьми, а також учасників АТО, волонтерів і громадських діячів.
В основі методики Юнацького Корпусу – концепція самовиховання, яку винайшли наші пращури і за якою зростали всі європейські покоління. Ми навчаємо дітей дисциплінованості, самоорганізації, відповідальності та згуртованості.

Хто такі юнкори?

Юнкор — це не звання, а спосіб життя. Це діти, які зростали під час війни. Це діти, що одного дня подорослішають та побудують Велику Україну. Діти, для яких вірність країні — не пусті слова.

Що ми робимо?

Сотні Уроків Мужності в навчальних закладах України, підготовка учнів до ігор «Сокіл» («Джура»), вишколи, тренінги з надання першої допомоги і поводження в екстремальних умовах, лекції та практичні заняття, створення мережі національно-патріотичних таборів у більшості обласних центрів України та створення всеукраїнських спортивних змагань та конкурсів.