Ми є у 7 містах України

Національно-патріотичний табір «Азовець»

м.Київ, Оболонський район, затока «Верблюжа».

У програмі таборування: скеледром, мотузковий парк, заняття з робототехніки, смуга перешкод та курс підготовки «Азовець-Спартан».
«Азовець» запрошує дітей не тільки влітку, а і у період осінніх та весняних канікул.

(063) 663 28 77

Національно-патріотичний табір «Слобожанин»

м.Харків.

У програмі таборування: заняття з рукопашного бою, уроки орієнтування на місцевості та поводження зі зброєю, тактична медицина, страйкбол та цікаві лекції з Всесвітньої історії та історії України.

(099) 314 02 28
(097) 771 90 81

Національно-патріотичний табір

«Північний Корпус»

Чернігівська область.

У програмі таборування: подолання смуги перешкод, активне дозвілля, спортивні змагання., майстер-класи, ігри та багато іншого.
Мета таборування – оздоровлення, розвиток творчих здібностей та виховання дітей в дусі патріотизму.

(093) 706 56 04

Національно-патріотичний табір «Джура»

Черкаська область.

У програмі таборування: основи самооборони, уроки виживання в екстремальних умовах та уроки домедичної допомоги, козацькі забави та різноманітні екскурсії.

(097) 427 08 90

Національно-патріотичний табір «Дніпрянин»

м.Дніпро.

У програмі таборування: наметове містечко, проходження смуги перешкод, уроки поводження на воді, цікаві конкурси та ігри, заняття з військової тактики та перегляд історичних фільмів.

(067) 343 54 44

Національно-патріотичний табір «Січовик»

м. Запоріжжя.

У програмі таборування: проживання в наметовому таборі, смуга перешкод, сплав по Дніпру на байдарках, а також спортивні, ігрові та пізнавальні заходи, мета яких — сформувати молоду людину духовно, інтелектуально та фізично розвинутою, свідомим та активним членом суспільства, патріотом України.

(099) 477 17 49

Національно-патріотичний табір «Рятівник»

Закарпатська обл.

У програмі таборування: проживання в наметовому таборі, заняття з тактики та домедичної допомоги, історія України, спортивне орієнтування на місцевості, вечірні гутірки біля ватри, проходження смуги перешкод.

(066) 786 53 56