Популярні питання

Ознайомившись з режимом і розпорядком дня наших таборів, у багатьох виникає безліч однотипних питань: Навіщо дітям автомати? Ви виховуєте майбутніх бійців? Це підготовка до реальних бойових дій?
Аби уникнути непорозумінь, ми вирішили детально розповісти про один з наших підходів у вихованні дітей. На початку зміни кожній дитині видають дерев’яний автомат. Головне завдання для наших вихованців — не загубити його (за два тижні це вдається не всім). Автомат в таборі не має прямого підтексту, що це зброя для нападу чи захисту.
Для чого ж це робиться? Головна ціль дерев’яного автомату — виховати у дітей відповідальність, адже це якраз той період, коли відбувається формування цінностей. Потрібно завжди пам’ятати, що відповідальність починається з малого. Ми ж прагнемо виховати відповідального громадянина, якому не байдуже майбутнє власної країни.

Ні не потрібно. Діти отримують повноцінне та збалансоване 5-ти разове харчування, тому у таборах Юнацького Корпусу немає традиційних “походів” у магазин за печивом чи цукерками. Все це є у таборі.
Сувенірна продукція таборів (шеврони, книжки, значки, сертифікати та інше) видається дітям під час таборування та не є платною.

«Азовець» (м.Київ) – від 9 до 17 років.
«Джура» (м.Черкаси) – від 10 до 16 років.
«Дніпрянин» (м.Дніпро) – від 9 до 17 років.
“Слобожанин” (м.Харків) – від 10 до 18 років.
“Січовик” (м. Запоріжжя) – від 10 до 17 років.
“Північний Корпус” (м. Чернігів) – від 9 до 17 років.

Ні, на території таборів заборонено використання будь-яких гаджетів. Смарт-годинники, телефони, планшети, ноутбуки та інші прилади вилучаються виховниками під час першого дня заїзду та зберігаються у сейфі табору. Єдине, чим може користуватися дитина – це лише телефон 20 хвилин на день для дзвінків додому. Адміністрація таборів піклується про те, щоб діти відпочивали від світу технологій та приділяли весь свій час фізичному і розумовому розвитку та спілкуванню з однолітками. Тому радимо батькам не давати взагалі ніяких гаджетів окрім телефону для дзвінків.

Ні. Всі продукти, які дітям дають батьки з собою – вилучаються під час заїзду у табір. Залишається лише сухе печиво без начинки, цукерки-льодяники та звичайна вода без газу. Шоколад, вафлі, торти, помідори, сир, ковбаса, солодка вода, чіпси сухарики та інші продукти харчування, які шкідливо можуть вплинути на здоров’я дитини, вилучаються виховниками. Тому адміністрація табору радить не давати дитині з собою продукти харчування. Ми піклуємось про учасників та кожного забезпечуємо смачним та корисним 5-разовим харчуванням. До нього входять фрукти, йогурти та інше, що люблять діти.